Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

EkoEdukator na terenie prawobrzeżnej Warszawy

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: 08052018 Data publikacji: 19 czerwca 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (dwa tygodnie) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)

Opis stanowiska

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy dotyczącego przeprowadzenia wśród mieszkańców działań edukacyjno-informacyjnych w zakresie przeciwdziałania zjawisku niskiej emisji oraz poprawy jakości powietrza poszukujemy do współpracy osób w charakterze:

EkoEdukator / EkoEdukatorka

Miejsce pracy: Warszawa (Wawer, Białołęka, Wesoła, Targówek, Rembertów)

Główne zadania:
  • przekazywanie informacji na temat ogólnych zagadnień związanych z niską emisją i jakością powietrza oraz o możliwości uzyskania przez mieszkańców wsparcia w wymianie źródła ogrzewania na bardziej ekologiczne
  • przeprowadzenie badania w formie krótkiej ankiety
  • wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

Wymagania

Poszukujemy osób:
  • posiadających umiejętności komunikacyjne
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • angażujących się w wykonywane zadania
  • dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych

Mile widziani studenci, studentki oraz osoby interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska.

Oferujemy

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności

Inne informacje

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na niżej podany adres, w temacie prosimy wpisać: Edukator – Imię i Nazwisko

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4, 45-031 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia”.

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.