Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy/a specjalista/ka ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SdOS Data publikacji: 24 stycznia 2022 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Twoja rola będzie polegała na:

  • przygotowywaniu sprawozdawczości środowiskowej (m.in. opłaty środowiskowe, raporty do KOBiZE, sprawozdania odpadowe)
  • opracowywaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (m.in. pozwolenia na emisję gazów i pyłów do powietrza, pozwolenia wodno-prawne, pozwolenia odpadowe)
  • stałej i bezpośredniej współpracy z Klientem
  • obliczaniu i analizie danych środowiskowych
  • uczestniczeniu w audytach środowiskowych

Wymagania

Docenimy u Ciebie:

  • wykształcenie w kierunku: ochrona środowiska, zarządzanie środowiskowe, inżynieria środowiska, gospodarka odpadami, chemia, lub pokrewnym
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji
  • zorientowanie na stały rozwój wiedzy i umiejętności
  • pozytywne nastawienie do pracy w zespole
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy

Twoje dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień dot. sprawozdawczości lub dokumentacji z zakresu ochrony środowiska

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • pełne wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

Inne informacje

Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

ATMOTERM S.A.

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne do zarządzania danymi środowiskowymi oraz kompleksowe usługi doradcze.