Więcej  ›
08.05.2024 08 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SpOŚ Data publikacji: 26 maja 2022 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • tworzenie opracowań z zakresu ochrony środowiska skierowanych dla jednostek administracji publicznej (np. programy ochrony środowiska czy strategiczne oceny oddziaływania na środowisko);
  • zbieranie i analiza danych oraz prowadzenie uzgodnień z Klientem w zakresie realizowanych prac;
  • uczestniczenie w spotkaniach z Klientem (zdalnie i stacjonarnie);
  • tworzenie i budowanie długofalowych relacji z Klientem – stała współpraca z sektorem administracji publicznej (urzędy gmin, urzędy miast, urzędy marszałkowskie).

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • swobodnie obsługujące pakiet MS Office (w tym ze znajomością zasad tworzenia dokumentów) – w szczególności MS Word i MS Excel;
  • z predyspozycjami do tworzenia pisemnych opracowań;
  • odpowiedzialne i z umiejętnością organizowania pracy własnej;
  • samodzielne w podejmowaniu decyzji;
  • otwarte, komunikatywne oraz z chęcią do samorozwoju i samodoskonalenia się;
  • z umiejętnością i chęcią do pracy zespołowej w sposób zwinny.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe w zakresie: ochrony środowiska, gospodarki miejskiej, administracji, prawa lub pokrewnym;
  • doświadczenie w obszarze ochrony środowiska i/lub administracji samorządowej;
  • doświadczenie w pracy w zespołach projektowych;
  • umiejętność pracy zdalnej z wykorzystaniem komunikatora MS Teams.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska;
  • dodatki pozapłacowe: pakiet opieki medycznej, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym;
  • wsparcie zespołu nie tylko w okresie wdrożenia;
  • możliwość pracy zdalnej – obecnie pracujemy w systemie hybrydowym;
  • możliwość skorzystania z elastycznych rozwiązań w naszym systemie pracy;
  • dostęp do wiedzy grona specjalistów z różnych dziedzin – pracujemy zespołowo;
  • niezapomniane wyprawy w ciekawe zakątki Polski podczas wyjazdów integracyjnych oraz imprezy firmowe z atrakcjami;
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola;
  • firmowy parking samochodowy oraz rowerowy.

Inne informacje

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@atmoterm.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: KOS – imię i nazwisko.

Telefon kontaktowy: 77 441 15 52, +48 784 906 717, +48 784 906 737.

ATMOTERM S.A.

Jesteśmy firmą specjalizująca się w ochronie środowiska, zarówno w zakresie konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Klientów sektora administracji publicznej i sektora przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdują się autorskie systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi, a także kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in. analizy ryzyka prawno-środowiskowego, usługi outsourcingowe oraz szkolenia.