Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Elektryk w Zespole Utrzymania Ruchu

Pracodawca: ATT Sp. z o. o. Numer referencyjny: 189977 Data publikacji: 29 marca 2024 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka
Transport: Pojazdy i sprzęt

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • realizacja planowanych przeglądów i konserwacji
  • montaż, naprawa urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych
  • wykonywanie drobnych prac naprawczych w obrębie firmy
  • dbałość o stan techniczny obiektu

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne mile widziane kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów sterowania urządzeń i maszyn
  • uprawnienia SEP 1kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, sumienność

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • wsparcie kierownika działu
  • atmosferę współpracy

ATT Sp. z o. o.

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Obecnie do zespołu projektowego poszukujemy osoby na stanowisko INŻYNIER PRODUKCJI