Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Koordynator ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: AVR Sp. z o.o. Numer referencyjny: Koordynator ds. gospodarki odpadami Data publikacji: 28 listopada 2017 Lokalizacja: Chrzanów - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:
  • Koordynowanie i nadzór prac związanych z realizowaniem kontraktów polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych na terenie Jaworzna, Trzebini, Libiąża, Chrzanowa,
  • Koordynacja pracy podległych zespołów,
  • Przygotowywanie harmonogramów i planów pracy, harmonogramów odbioru odpadów od właścicieli nieruchomości,
  • Sporządzanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska w tym tych dot. gospodarki odpadami,
  • Opracowywanie raportów z realizacji kontraktu, prowadzenie dokumentacji dot. wykonywanych prac i usług,
  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji pojazdów, sprzętu i wyposażenia,
  • Zapewnienie prawidłowej realizacji kontraktu oraz procedur bezpieczeństwa podczas wykonywanych prac.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie (m.in. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, zarządzanie, inne pokrewne),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi,
  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów związanych z gospodarką odpadami, utrzymaniem porządku i czystości, ochroną środowiska oraz przepisów powiązanych,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i decyzyjne w zakresie rozwiązywania problemów i kierowania personelem,
  • Odpowiedzialność i chęć do ciągłego poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie: umowa o pracę
  • Wymiar pracy: pełny etat
  • Warunki pracy: praca z wykorzystaniem nowego / specjalistycznego sprzętu
  • Miejsce pracy: Chrzanów
  • Szkolenia: BHP, szkolenie wstępne dot. obsługi maszyn, inne.

Inne informacje

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AVR Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest AVR Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Dietla. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

AVR Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką zajmującą się utrzymaniem dróg i autostrad, usługami komunalnymi takimi, jak odbiór odpadów, utrzymanie zieleni drogowej i miejskiej oraz utrzymanie czystości miast i dróg.