Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Asystent specjalisty ds. ochrony środowiska

Pracodawca: BESSONS Sp. z o. o. Numer referencyjny: 01/07/2021/OŚ Data publikacji: 12 kwietnia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

  • Poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystent Specjalisty ds. Ochrony Środowiska.
  • Do zadań osoby na w/w stanowisku należeć będzie:
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń;
  • Wyjazdy terenowe;
  • Wykonywanie analiz środowiskowych i inwentaryzacji zieleni;
  • Przygotowanie oraz archiwizacja dokumentacji;
  • Współpraca z administracją publiczną i kontrahentami.

Wymagania

  • Od kandydatów wymagamy:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, ochrona środowiska, leśnictwo lub pokrewne);
  • Znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie ochrony środowiska;
  • Podstawowa znajomość fauny i flory;
  • Mile widziane dośwaidczenie z oprogramowaniem do obróbki plików w formatach .dwg oraz .shp;
  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowie o pracę oraz możliwość zdobywania różnorodnego doświadczenia.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

BESSONS Sp. z o. o.

Inwentaryzacje przyrodnicze, nadzory przyrodnicze, ochrona środowska, projektowanie oraz realizacja zieleni.