Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Doradca techniczo-handlowy (branża: biogazownie)

Pracodawca: BIO-INDUSTRY Numer referencyjny: 2 Data publikacji: 18 lutego 2020 Lokalizacja: Chojnice - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Biomasa, biogazownie
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

  • realizowanie planów sprzedaży produktów (m.in. mikroelementy, preparaty do odsiarczania, enzymy, preparaty anypienne itp.) dla instalacji fermentacji metanowej oraz doradztwo techniczne w zakresie ich doboru i stosowania
  • realizowanie planów sprzedaży usług świadczonych przez zespół BIO-INDUSTRY
  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy zarówno z klientem końcowym jak i dostawcami
  • bieżącą analiza rozwoju rynku
  • sporządzanie analiz i raportów dotyczących powierzonego obszaru i portfolio produktowego
  • gotowość do częstego odbywania podróży służbowych - praca na terenie całej Polski

Wymagania

  • wykształcenie techniczne najlepiej o profilu biologiczno-chemicznym
  • praktyczne doświadczenie w sprzedaży produktów i usług dla firm z sektora OZE lub rolno-spożywczego
  • języki angielski lub niemiecki (poziom komunikatywny)
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w branży, która zaczyna rozwijać się w Polsce
  • pełne wsparcie w zakresie wdrożenia w obowiązki pracownicze
  • stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie + prowizję
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • szkolenia techniczne, produktowe
  • elastyczny system pracy

Inne informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: rekrutacja doradca techniczno-handlowy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIO-INDUSRY Paweł Karwat z siedzibą z siedzibą w Chojnicach (89-600) przy ul. Grobelnej 5/412, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BIO-INDUSTRY Paweł Karwat z siedzibą w Chojnicach (89-600) przy ul. Grobelnej 5/412”

BIO-INDUSTRY

BIO-INDUSTRY jest się firmą technologiczną wyspecjalizowaną w kompleksowym świadczeniu usług dla biogazowni, a także opracowaniu dokumentacji w zakresie ochrony środowiska.