Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Kierownik oczyszczalni ścieków - Główny technolog

Pracodawca: Biokrap spółka z o.o. Numer referencyjny: 1/2021 Data publikacji: 20 kwietnia 2021 Lokalizacja: Krapkowice - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Główne zadania:
- Prowadzenie nadzoru technologicznego nad pracą oczyszczalni ścieków w Krapkowicach;
- Bieżąca kontrola poprawności pracy urządzeń i obiektów technologicznych stanowiących wyposażenie oczyszczalni ścieków;
- Prowadzenie sprawozdawczości oczyszczalni ścieków z jej działania dla organów zewnętrznych;
- Opracowywanie planów inwestycyjnych oraz planów remontowych wszystkich urządzeń oczyszczalni ścieków, a także nadzorowanie przeprowadzanych przez firmy zewnętrzne remontów urządzeń oczyszczalni;
- Organizowanie zakupu materiałów potrzebnych do prowadzenia procesu technologicznego, napraw lub remontu urządzeń stanowiących wyposażenie oczyszczalni ścieków;
- Sprawowanie nadzoru nad naprawami i konserwacją wyposażenia oczyszczalni ścieków;
- Nadzór nad badaniami ścieków i osadów;
- Planowanie bieżącej pracy pracowników oczyszczalni i opracowywanie harmonogramów pracy pracowników oczyszczalni;
- Nadzór i kontrola pracy pracowników oczyszczalni ścieków;
- Ustalanie wysokości opłat środowiskowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, politechniczne, najlepiej na kierunku Inżynieria Środowiska, preferowany magister inżynier,
- doświadczenie zawodowe – min. 1 rok stażu pracy na stanowisku związanym z technologią oczyszczania ścieków lub eksploatacją oczyszczalni ścieków,
- uprawnienia branżowe mile widziane;
- znajomość specyfiki działania spółek wodociągowo-kanalizacyjnych,
- znajomość ustaw: o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, prawo wodne, prawo budowlane, prawo ochrony środowiska, ustawa o odpadach;
- znajomość obsługi komputera w zakresie programów pakietu MS Office,
- zaangażowanie, aktywność i samodzielność w pracy,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność zarządzania czasem i działania pod presją czasu,
- umiejętność zarządzania zespołem,

Oferujemy

- pracę w spółce o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- dużą samodzielność na stanowisku;
- atrakcyjne wynagrodzenie

Biokrap spółka z o.o.

Biokrap spółka z o.o. zajmuje się od 1997 roku eksploatacją komunalnej oczyszczalni ścieków w Krapkowicach. Spółka oczyszcza ścieki przemysłowe papiernicze z zakładu przemysłu papierniczego i ścieki komunalne z sieci kanalizacyjnej miejskiej.