Więcej  ›
18.05.2024 18 maja 2024

Business Development Manager – Electric Vehicles

Pracodawca: BMZ Poland Numer referencyjny: Business Development Manager Data publikacji: 11 grudnia 2017 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Transport: Pojazdy i sprzęt
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmować:
  • Skuteczną sprzedażą baterii do autobusów na rynku europejskim
  • Budowaniem trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Stałym researchem i analizą rynku
  • Pozyskiwaniem nowych kontaktów biznesowych (spotkania z klientami, udział w targach, imprezach branżowych itp.)
  • Analizą konkurencji oraz trendów
  • Aktywnym budowanie sprzedaży partnerskiej / w ramach konsorcjum
  • Bliską współpracą z działem technicznym oraz R&D
  • Raportowaniem wyników do Dyrektora Sprzedaży

Wymagania

W zamian za:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika / elektryka lub pokrewne)
  • Znajomość rynku producentów autobusów / ciężkiego sprzętu transportowego
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (w tym zagranicznej) oraz w ramach konsorcjum
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Zrozumienie zagadnień technologicznych
  • Dobrą organizację pracy / samodzielność
  • Biegłą znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • Umiejętność przygotowywania/prowadzenia prezentacji
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (nawet do 50% czasu)

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

BMZ Poland

Jesteśmy częścią BMZ the Innovation Group, wiodącego na globalnym rynku dostawcy inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii w oparciu o technologię litowo-jonową. BMZ Poland to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, największy w Polsce producent baterii litowo-jonowych.