Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Project Manager/ Manager ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: Botres Polska Numer referencyjny: 45545 Data publikacji: 23 czerwca 2022 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (stała) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Biomasa, biogazownie
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager, z doświadczeniem w zarządzaniu odpadami.

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie projektami w zakresie rozwoju projektów w sektorze odpadów organicznych (własne oczyszczalnie i rozwój biogazowni)
 •Inicjowanie i negocjowanie w ramach sektora gospodarki odpadami (i podobnego) umów na dostawę odpadów i umów przejęcia pofermentu z rolnikami
• Przygotowanie do przetargów publicznych w sektorze odpadów (umowy przejęcia odpadów z gminami)
• Wsparcie w realizacji celów strategicznych w polskim sektorze odpadów organicznych i biogazu
• Silna współpraca z kierownictwem Botres Polska i zarządem w Austrii

Wymagania

Wymagania:
•doświadczenie w rozwijaniu i zarządzaniu projektami
•Minimum 1-2 lata doświadczenia w gospodarce odpadami
•Silne umiejętności negocjacyjne w języku polskim w zakresie umów na odpady i zakupów
•Języki: polski, angielski (preferowany niemiecki)

Oferujemy

Oferujemy:
• Biuro w Szczecinie z dużym zapotrzebowaniem na podróże na terenie Polski
• Możliwość pracy częściowo z domu

Botres Polska

Jesteśmy dostawcą sprawdzonej i nowoczesnej technologii biogazowej. Zajmujemy się rozwiązaniami związanymi z biotechnologia i ochroną środowiska.

Nasze instalacje przetwarzają wszystkie odpady organiczne, takie jak selektywnie zbierane bioodpady, organiczną frakcję stałych odpadów komunalnych czy pakowane odpady spożywcze, w energie elektryczna i ciepło, jak również w biometan w postaci LNG i CNG.

Działamy w ścisłej współpracy technologicznej z międzynarodowymi ekspertami z Botres Global. Wspólnie opracowaliśmy bardzo skuteczny system obróbki wstępnej odpadów, który oddziela frakcję organiczną od zanieczyszczeń. Ten kluczowy element nie tylko gwarantuje stały i wysoki uzysk gazu, ale również drastycznie zmniejsza koszty związane z utylizacją odpadów.