Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Inspektor BHP

Pracodawca: BRUK-BET Numer referencyjny: 119254 Data publikacji: 22 lipca 2021 Lokalizacja: Tarnów - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
  • Realizowanie polityki BHP z uwzględnieniem obowiązujących przepisów;
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP;
  • Opracowywanie instrukcji i procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy;
  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych wewnętrznymi procedurami;
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków;
  • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ergonomii;
  • Realizacja zadań z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Współpraca z działami firmy.

Wymagania

Nasze wymagania
  • Uprawnienia min. Inspektora BHP, tytuł technika BHP, studia wyższe bądź podyplomowe z zakresu BHP;
  • Dobra znajomości przepisów BHP i prawa pracy;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy oraz elastyczność.

Oferujemy

To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji;
  • Zdobycie doświadczenia w pracy na odpowiedzialnym stanowisku;
  • Motywujący system premiowy;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.