Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn

Pracodawca: BRUK-BET Numer referencyjny: 103604 Data publikacji: 26 lutego 2021 Lokalizacja: Tarnów - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • Prowadzenie ocen ryzyka maszyn przemysłowych,
  • Analiza bezpieczeństwa maszyn i urządzeń,
  • Opiniowanie rozwiązań bezpieczeństwa na zakładzie produkcyjnym,
  • Dostosowań maszyn i linii produkcyjnych do wymagań prawnych,
  • Realizacja procesu nadawania znaków CE na maszynach i liniach produkcyjnych,
  • Nadzór na inwestycjami ( prowadzenie dokumentacja podwykonawczej i nadawanie znaków CE),
  • Realizowanie bieżących zadań- zleconych przez dyrekcję zakładu.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane techniczne,
  • Znajomości budowy maszyn,
  • Ogólnej wiedzy z zakresu BHP wymaganego przy prowadzeniu ocen ryzyka,
  • Znajomości wymagań prawnych odnośnie bezpieczeństwa maszyn (dyrektywa maszynowa oraz narzędziowa),
  • Znajomości procedury nadawania znaków CE - maszyna i linia produkcyjna,
  • Wiedzy i doświadczenia z zakresu prowadzenia ocen ryzyka,
  • Znajomości technicznych środków bezpieczeństwa maszyn,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Zaangażowania, samodzielności i dobrej organizacji,
  • Wiedzy z zakresu układów sterowania maszyn (znajomość obwodów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych), oraz znajomość norm zharmonizowanych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym etacie,
  • Jasne zasady współpracy i cele,
  • Atrakcyjny i motywujący system premiowy,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.