Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Operator urządzeń energetycznych

Pracodawca: Carlsberg Polska Numer referencyjny: OUE/MG/2017 Data publikacji: 30 listopada 2017 Lokalizacja: Sierpc - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie
Energia: Ciepło, ciepłownictwo
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Jeśli chcesz odpowiadać za:
  • Sprawne funkcjonowanie działów kotłowni, maszynowni, stacji uzdatniania wody, stacji uśredniania ścieków
  • Nadzór nad prawidłową pracą urządzeń i instalacji w działach infrastruktury (sprężarki amoniakalne, powietrzne, instalacje chłodnicze i powietrzne, kotły wodne i parowe, instalacje cieplne i wodociągowe)
  • Wykonywanie drobnych prac i usuwanie awarii
  • Utrzymywanie odpowiednich parametrów mediów
  • Dążenie do optymalizacji zużycia mediów
  • Dokonywanie analiz i sporządzanie raportów
  • Współpracę z działami produkcyjnymi i działem utrzymania ruchu

Wymagania

A przy tym spełniasz następujące wymagania:
  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane o specjalności instalacje grzewcze lub chłodnicze)
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znasz język angielski na minimum podstawowym poziomie
  • Jesteś dyspozycyjny (praca w 3 zmianach, również w weekendy)
  • Odpowiedzialność i umiejętności pracy w zespole nie są Ci obce
  • Znasz MS Office
  • Znasz AutoCad (mile widziane)
  • Posiadasz uprawnienia energetyczne: grupa 2 i 3 (mile widziane)

Oferujemy

My zaoferujemy Ci:
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Motywujący system premiowy oraz różnorodny pakiet benefitów, zawierający m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW i Multisport

Inne informacje

Wysłanie aplikacji oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Carlsberg Supply Company Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 34, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku

Carlsberg Polska

Carlsberg Polska zajmuje wiodące miejsce w polskiej branży piwowarskiej, będąc jednym z trzech najbardziej znaczących graczy na rynku piwa w Polsce.