Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Celsa Huta Ostrowiec Świętokrzyski Numer referencyjny: 02 Data publikacji: 22 listopada 2021 Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

  • koordynacja zadań BHP na placach złomowych
  •  nadzór nad warunkami pracy oraz wprowadzanie działań naprawczych na placach złomowych
  • przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa i przygotowywanie raportów
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników
  • udział we wdrażaniu i utrzymaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy
  • wdrażanie standardów korporacyjnych CELSA Group i dbałość o ich funkcjonowanie
w spółkach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia uzupełniające / podyplomowe w zakresie BHP
  • znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • doświadczenie zawodowe z zakresu BHP w firmie produkcyjnej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa
  • nagroda „Hutnik”
  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (mi.in dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia)

Celsa Huta Ostrowiec Świętokrzyski

Celsa „Huta Ostrowiec” sp. z o.o. jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.