Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Referent/Inspektor ds. zieleni i utrzymania czystości w obiektach

Pracodawca: Centrum Hewelianum Numer referencyjny: Praca: stanowisko ds. zieleni i utrzymania czystości w obiektach Data publikacji: 18 sierpnia 2017 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

Podstawowy zakres zadań:

  • prowadzenie systematycznych kontroli pofortecznego parku Góry Gradowej w zakresie jego prawidłowego utrzymania (ok. 21 ha),
  • nadzór i udział w czynnościach odbiorowych prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne w zakresie pielęgnacji oraz utrzymania zieleni i czystości na terenie pofortecznego parku Góry Gradowej,
  • udział w procesie planowania działań z zakresu utrzymania i rozwoju terenów zielonych na terenie pofortecznego parku Góry Gradowej,
  • prowadzenie spraw związanych z wprowadzonymi na terenie pofortecznego parku Góry Gradowej formami ochrony przyrody (użytki ekologiczne, pomniki przyrody),
  • koordynowania prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem terenu i dróg,
  • organizowanie i nadzór prac interwencyjnych oraz usuwanie wiatrołomów,
  • nadzór nad utrzymaniem należytego stanu technicznego placów zabaw,
  • nadzór nad utrzymaniem czystości w obiektach oraz monitorowanie poprawności wykonywania usługi sprzątania przez firmę zewnętrzną,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów, w szczególności opisów przedmiotu zamówienia, wyceny przedmiotu zamówienia do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie prowadzonych zadań,
  • przygotowywanie dokumentów i wniosków do właściwych organów o wydanie niezbędnych decyzji, opinii i uzgodnień w zakresie prowadzonych zadań,
  • planowanie wydatków związanych z realizacją prowadzonych zadań,
  • prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej z zakresu prowadzonych zadań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie o specjalności: ochrona środowiska, architektura krajobrazu, technik ogrodnik lub podobne;
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym przynajmniej 1 rok na podobnym stanowisku,
  • umiejętność oceny stanu zieleni oraz tworzenia koncepcji nasadzeń zieleni,
  • znajomość zasad pielęgnacji i utrzymania zieleni,
  • umiejętność rozróżniania gatunków drzew i krzewów oraz oceny stanu zdrowotnego drzew i krzewów, ryzyka zagrożenia np. złamaniem,
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony przyrody oraz podstawowych procedur administracyjnych w zakresie wykonywanych zadań,
  • umiejętność przygotowywania opisów przedmiotu zamówienia w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • spostrzegawczość, samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i dobra sprawność fizyczna.

Oferujemy

  • umowę o pracę: pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony, maksymalnie na 6 miesięcy; po tym okresie możliwe jest zawarcie kolejnej umowy
  • o pracę,
  • wymiar czasu pracy: pełny etat, 40 godz. tygodniowo (w przypadku osób niepełnosprawnych, zgodnie z odrębnymi przepisami),
  • wynagrodzenie w przedziale 2.200 - 3.000 zł brutto, w którego skład wchodzi wynagrodzenie zasadnicze wraz z innymi dodatkami (zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych oraz Regulaminem Wynagradzania Pracowników Centrum Hewelianum). Ostateczna kwota będzie uzależniona od posiadanego doświadczenia i kompetencji oraz pozostałych składników wynagrodzenia (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych),
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (zgodnie z ustawą z dnia 12 grudnia 1997 r.
  • o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej),
  • rozwój poprzez ambitne zadania i samodzielność działania,
  • możliwość realizacji pasji i zainteresowań zawodowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w przyjemnym otoczeniu - poforteczny park Góry Gradowej,
  • przewidywany termin zatrudnienia: wrzesień 2017 r.

Inne informacje

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów kwalifikacyjnych, świadectw pracy, dyplomów ukończenia szkoły, studiów, itp.,
  • oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, ścigane
  • z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
  • oświadczenie o stanie zdrowia,
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
  • w dokumentach aplikacyjnych do celów rekrutacji w zgodnie z ustawą z dnia
  • 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych
  • (Dz. U. z 2016 r., poz. 902),
  • oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się
  • nie wykonywać zajęć tożsamych, pozostających w sprzeczności lub związanych
  • z zajęciami, które wykonuje w ramach obowiązków służbowych, wywołujących uzasadnione podejrzenie o stronniczość lub interesowność oraz zajęć sprzecznych
  • z obowiązkami wynikającymi z ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 902).

Inne istotne postanowienia dotyczące rekrutacji:

w celu poznania charakterystyki działalności prowadzonej przez jednostkę, osoby zainteresowane naborem powinny zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie internetowej www.hewelianum.pl,
informacje o prowadzonym postępowaniu oraz jego wynikach będą upowszechniane w BIP oraz na tablicy ogłoszeń w biurze Centrum Hewelianum (ul. Gradowa 6, 80-802 Gdańsk), nadesłane oferty nie będą odsyłane do nadawców,
dokumenty należy składać osobiście lub pocztą w kopertach z dopiskiem „Praca: stanowisko ds. zieleni i utrzymania czystości w obiektach” pod adresem: Centrum Hewelianum, 80-802 Gdańsk, ul. Gradowa 6 (decyduje data wpływu do jednostki),  w terminie do 28 sierpnia 2017 r. do godz. 15.00, informacji telefonicznych udziela pani Małgorzata Choniej, tel. (58) 300 08 42 wew. 36.

Prosimy o wypełnienie oświadczeń:
Zajęcia tożsame
Stan zdrowia
Niekaralność
Dane osobowe

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Centrum Hewelianum

Jednostka Budżetowa Miasta Gdańsk