Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością

Pracodawca: Coberon Sp. z o.o. Numer referencyjny: 197195 Data publikacji: 28 marca 2024 Lokalizacja: Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Nadzór nad wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością ISO w firmie produkcyjnej
Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie procedur
Przygotowywanie firmy do audytów zewnętrznych z zakresu ISO, FSC
prowadzonych przez jednostki certyfikujące
Opracowywanie i przedstawianie sprawozdań dotyczących jakości oraz
funkcjonowania systemu
Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu Systemu Zarządzania Jakością
Współpraca z działami w zakresie doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością
Tworzenie analiz w celu rozwiązywania problemów jakościowych
Inicjowanie działań celem poprawy jakości

Wymagania

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
Doświadczenie w obszarze Systemów Zarządzania Jakością umożliwiające
samodzielne prowadzenie systemu
Certyfikat audytora wewnętrznego ISO
Znajomość wymagań GMP ( norma 15 378) i GDP
Zagadnienia ochrony środowiska i BHP możliwość rozwoju w tych kierunkach
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny, mile widziana również
znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Benefity z ZFŚS

Coberon Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko: