Więcej  ›
16.05.2024 16 maja 2024

Agent sprzedaży bezpośredniej

Pracodawca: Columbus Elite Numer referencyjny: 2021/03/MAZ/AS Data publikacji: 24 stycznia 2022 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Aktywna sprzedaż produktów firmy
- Samodzielnie pozyskiwanie Klientów Indywidualnych
- Prowadzenie prezentacji ofertowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta
- Przygotowywanie kalkulacji oraz zawieranie umów z Klientami
- Dbanie o wysokie standardy obsługi Klienta

Wymagania

Szukamy osób, które:
- Są gotowe podjąć współpracę B2B
- Posiadają bardzo wysoką samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
- Mają doświadczenie w branży OZE lub są otwarte na poszerzanie kompetencji w tym sektorze

Oferujemy

Współpracując z nami możesz mieć pewność, że:
- Otrzymasz niezbędne wsparcie szkoleniowe
- Podejmiesz współpracę z liderem w branży odnawialnych źródeł energii, który jest rozpoznawalny na rynku
- Będziesz sprzedawać produkty, które zmieniają rynek odnawialnych źródeł energii i dbają o środowisko naturalne

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Columbus Elite

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań ekoenergetycznych do domów jednorodzinnych takich jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepłq. Wypracowaliśmy unikalny model współpracy z naszymi Partnerami, dzięki któremu w trzecim kwartale 2020 r. obsłużyliśmy 3775 klientów.

Systematycznie powiększamy nasze zespoły sprzedażowe, zdobywamy nowe kompetencje podczas szkoleń, nie dziwi więc fakt, że szybko staliśmy się największą organizacją dystrybuująca produkty OZE w Polsce. Naszymi wartościami są #thinkpower i #thinkpeople. Tylko w ten sposób możliwy jest rozwój Columbus Elite.