Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Koordynator/ka Projektów Farm PV

Pracodawca: COPERNIC Numer referencyjny: 43594 Data publikacji: 28 marca 2024 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Audyty energetyczne
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Poszukiwany! Koordynator/ka Projektów Farm PV

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej dla farm fotowoltaicznych,
  • pozyskiwanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu developmentu farm fotowoltaicznych,
  • pozyskiwanie decyzji administracyjnych (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, warunki przyłączenia),
  • tworzenie rysunków koncepcyjnych zagospodarowania terenów,
  • wsparcie operacyjne zespołu w realizacji codziennych obowiązków.

Wymagania

Wymagania:

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży OZE lub w branży pokrewnej związanej z ochroną środowiska lub energetyką odnawialną
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, budownictwo, elektroenergetyka, gospodarka przestrzenna lub pokrewne)
  • doświadczenie w procesie developmentu farm PV oraz pozyskiwaniu decyzji administracyjnych,
  • praktyczna znajomość programu QGIS,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem,
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu,
  • chęć bycia coraz lepszym i zdobywania nowych umiejętności,
  • znajomość obsługi MS Office.

Oferujemy

Co oferujemy?

W Copernic nie tylko zapewniamy pracę - kreujemy środowisko, w którym Twoje ambicje i pasje mają szansę na rozwój i spełnienie. Dołączając do nas, możesz liczyć na

  • ciekawe doświadczenie w świecie startupów, gdzie kreatywność i samodzielność są doceniane,
  • elastyczność w wyborze formy zatrudnienia, aby dopasować się do Twoich potrzeb i preferencji,
  • indywidualne wdrożenie do pracy, ponieważ wierzymy w wartość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • możliwość uczestniczenia w inspirujących projektach, które stale się rozwijają i przynoszą realne zmiany,
  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy, gdzie humor jest częścią codzienności,
  • nieograniczone perspektywy awansu - od początkującego stażysty po przywódcę zespołu, to Ty kształtujesz swoją ścieżkę kariery.
  • dołącz już teraz do Copernic i zobacz, jak Twoje możliwości rosną razem z nami!

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

COPERNIC

Copernic to rewolucyjna inicjatywa, która przywraca równowagę naszej planecie poprzez energię odnawialną (OZE), walcząc z zanieczyszczeniem i dążąc do Polski bez smogu i węgla. Nasza misja jest jasna: zmienić świat. Działamy kompleksowo, od koncepcji po praktyczne realizacje, wykorzystując najnowsze technologie i innowacje. Nasze spółki, Copernic Design Studio, Copernic PPA i Copernic GO, to dynamiczne centra zmian, które przesuwają granice w obszarach projektowania, budowy, sprzedaży energii oraz elektromobilności. W Copernicu stawiamy na ludzi pełnych pasji i optymizmu, gotowych na wyzwania i przekraczanie granic. Jeśli marzysz o udziale w projekcie, który zmienia świat, dołącz do nas już teraz!