Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Elektromonter pogotowia energetycznego

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 253293 Data publikacji: 14 stycznia 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii, wykonywanie przełączeń w sieci energetycznej nN, SN, WN
  • wykonywanie oględzin i oceny stanu technicznego urządzeń sieci energetycznej nN, SN
  • dokonywanie pomiarów parametrów technicznych sieci energetycznej nN, SN
  • naprawa i konserwacja urządzeń w sieci energetycznej nN, SN
  • aktualizacja dokumentacji techniczno – eksploatacyjnej
  • praca na I, II zmianie, według grafiku, dni robocze

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym
  • przynajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych
  • wiedza z zakresu technologii prac oraz zasad i przepisów eksploatacji sieci elektroenergetycznych
  • grupa kwalifikacyjna E do 20 kV
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B i brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem uprzywilejowanym w ruchu (do 3,5 t)

Oferujemy

To oferujemy

  • praca na terenie Warszawy
  • pracę 5 dni w tygodniu w stałych godzinach
  • dbałość o zasady BHP
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • kartę multisport
  • opiekę medycz

E.ON Polska S.A

Jesteśmy sprzedawcą energii elektrycznej i działamy głównie na terenie Warszawy. Zaufało nam ponad 1 milion klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.
Rozwój i wykorzystanie nowoczesnych technologii przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska jest dla nas bardzo ważny. Dlatego od lat wspieramy zrównoważony rozwój stolicy.