Więcej  ›
04.05.2024 04 maja 2024

Inspektor nadzoru energetycznego

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 361344 Data publikacji: 22 kwietnia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Energia: Audyty energetyczne
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, nadzorowanie i rozliczanie procesu inwestycyjnego
  • wspieranie procesu przygotowywania inwestycji i remontów poprzez opracowanie zakresu robót na potrzeby zapytań ofertowych, warunków przetargowych, sprawdzenie kosztorysu inwestorskiego oraz samodzielne przygotowywanie wycen
  • uzyskiwanie decyzji administracyjnych w ramach swojego pełnomocnictwa
  • weryfikowanie dokumentacji inwestycji z punktu widzenia przepisów prawa, potrzeb inwestora i kosztów.
  • uzgadnianie zmian z projektantem w ramach swojego obszaru.
  • odbiór technologiczny poprzez sprawdzenie zgodności robót energetycznych i prac remontowych (w tym robót zanikających) z projektem i umową, formułowanie zaleceń wykonawczych, kompletowanie dokumentacji powykonawczej
  • nadzór koordynacja i nadzór nad realizacją prac na budowie
  • proponowanie optymalnych technologii w przypadku robót na zgłoszenie
  • kontrolowanie finansowania na poziomie projektu, szczególnie poprzez sprawdzenie zgodności wykonywanych robót z warunkami finansowymi w umowie
  • uzgadnianie i rozliczanie robót dodatkowych i gwarancji
  • wykonywanie przeglądów energetycznych obiektów określonych prawem budowlanym i sporządzanie protokołów z tych przeglądów
  • uczestniczenie w opracowaniu planów remontowych i inwestycji poprzez określenie kolejności usuwania zauważonych wad i usterek

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – optymalne inżynier, minimalne – technikum energetyczne wraz z uprawnieniami
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w spec. energetycznej
  • znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki, Kodeksu  cywilnego
  • 3 lata pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1

Oferujemy

To oferujemy

  • hybrydowy model pracy (50/50)
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

E.ON Polska S.A

Należymy do jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion Klientów.