Więcej  ›
30.04.2024 30 kwietnia 2024

Konsultant / Programista SAS

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 359215 Data publikacji: 04 kwietnia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Audyty energetyczne
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • rozwój platformy BI opartej o SAS
  • projektowanie, development i wdrażanie rozwiązań dostarczających analityczny model danych
  • współpraca z biznesowymi zespołami analitycznymi
  • współpraca z konsultantami SAP BW/HANA w celu realizacji potrzeb zgłaszanych przez zespoły analityczne
  • monitoring i utrzymanie środowisk od strony aplikacyjnej

Wymagania

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w tworzeniu procesów ETL z wykorzystaniem różnych narzędzi (min. 3 lata)
  • masz doświadczenie w rozwoju i wspieraniu platformy SAS (min. 2 lata):
  • znasz SQL i SAS 4GL (min. 2 lata)
  • znasz podstawy budowy hurtowni danych
  • umiesz modelowania danych
  • umiesz pozyskiwania wymagań biznesowych
  • znasz angielski na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację pisemną i werbalną
  • chętnie dzielisz się wiedzą
  • chcesz, poza pracą w SAS, rozwijać się w technologiach SAP BW/HANA, Hadoop, Tableau
  • chcesz pracować w małym zwinnym zespole zorientowanym na szybkie dostarczanie działających produktów

Mile widziane

  • doświadczenie w administracji SAS
  • doświadczenie z SAP BW/HANA, Hadoop, Tableau

Oferujemy

W ramach umowy o pracę oferujemy:

  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej
  • kafeterię benefitów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • kartę multisport
  • opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

Jak pracujemy?

  • Pracujemy hybrydowo
  • Spotykamy się w biurze na warszawskim Powiślu (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41, Warszawa)

E.ON Polska S.A

Należymy do jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion Klientów.