Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista techniczny

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 305747 Data publikacji: 03 stycznia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • analiza i przygotowywanie dokumentacji technicznej i prawnej na potrzeby procesu inwestycyjnego
  • kompleksowa obsługa zamawiania i dostarczania materiałów i urządzeń dla potrzeb procesu inwestycyjnego
  • wsparcie w przygotowywaniu protokołów odbioru technicznego i końcowego odbioru prac
  • wsparcie w procesie zgłaszania urządzeń do załączenia
  • przygotowywanie dokumentów dotyczących procesu likwidacji majątku
  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentacji powykonawczych
  • wprowadzanie danych do systemów m.in. BPM, SAP
  • weryfikacja, rejestracja i archiwizacja dokumentów dotyczących umieszczenia infrastruktury elektroenergetycznej w pasach drogowych
  • współpraca z Zarządcami Dróg oraz organami Administracji Publicznej w trakcie procesu inwestycyjnego
  • wsparcie inspektorów nadzoru w innych czynnościach administracyjnych procesu inwestycyjnego

Wymagania

Nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie średnie techniczne najlepiej o profilu elektrycznym
  • znasz budowę oraz zasady eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych
  • potrafisz czytać i analizować projekty budowlano-wykonawcze z branży energetycznej
  • znasz programy MS Office, systemy GIS, SAP, BPM
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • jesteś skrupulatny/a, dokładny/a, zaangażowany/a i terminowy/a
  • łatwo nawiązujesz kontakty

Oferujemy

To oferujemy:

  • hybrydowy model pracy 50/50
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

E.ON Polska S.A