Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Trener-praktyk do poprowadzenia warsztatów z programu do obliczenia rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń w powietrzu OPERAT FB firmy PROEKO

Pracodawca: ECHO ENERGY AND SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Numer referencyjny: 2/REF/2019/EM Data publikacji: 28 sierpnia 2019 Lokalizacja: Nadarzyn - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)

Opis stanowiska

Szkolenie miałoby na celu:
  • przeszkolenie z obsługi programu,  zapoznanie z podstawowymi komendami oraz tokiem wykonywania obliczeń,
  • analizę wyników obliczeń,
  • zapoznanie z podstawami opracowywania operatów ochrony powietrza atmosferycznego wykorzystywanych przy wykonywaniu dokumentacji do wniosku o uzyskanie pozwolenia na emisję gazów i pyłów do powietrza, pozwoleń zintegrowanych, ocen oddziaływania na środowisko,
  • weryfikacja wyników (w tym także konsultacje w zakresie obsługi oprogramowania),
  • bieżące konsultacje.

Wymagania

Znajomość programu Operat FB z modułem "Spalanie".
Znajomość opracowywania operatów ochrony powietrza atmosferycznego.
Znajomość przepisów prawa dotyczących rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń powietrza.

ECHO ENERGY AND SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. należy do grupy ECHO Environmental Group, która powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie usługami konsultingu ochrony środowiska w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się między innymi przeglądem stanu środowiska przedsiębiorstw pod różnym kątem, włącznie z przeglądami zgodności prawnej i systemów zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego jak również badaniami terenowymi środowiska gruntowo-wodnego oraz oceną stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.