Więcej  ›
21.05.2024 21 maja 2024

Specjalista ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: Ecothesis Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 17 maja 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Do zadań naszego nowego specjalisty należeć będzie:
  • Rozwiązywanie problemów naszych Klientów w zakresie gospodarki odpadami,
  • Identyfikowanie wymagań prawnych w kontekście odpadów,
  • Audytowanie zgodności działań Klientów z wymaganiami prawnymi,
  • Samodzielne tworzenie opracowań lub fragmentów opracowań dot. wytwarzania, przetwarzania lub zbierania odpadów,
  • Współpraca z innymi specjalistami,
  • Bieżąca ewidencja w BDO (KPO, KEO),

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ochrona środowiska lub kierunki pokrewne),
  • Znajomość środowiskowych zagadnień prawnych,
  • Umiejętność prowadzenia ewidencji w BDO,
  • Komunikatywność i pomysłowość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Dużo swobody i samodzielności,
  • Ciekawe projekty,
  • Masa szkoleń,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Świetna atmosfera.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Ecothesis

Ecothesis od 2008 roku wspiera firmy w zakresie zarządzania środowiskiem. Realizujemy projekty związane z ocenami oddziaływana na środowisko, wnioski o wszelkie możliwe decyzje administracyjne, wykonujemy wszelkie sprawozdania. Jesteśmy autorem  aplikacji chemIQ, oraz bezpłatnego generatora etykiet do odpadów niebezpiecznyuch:  etykiety-odpadowe.pl . Wspieramy działy środowiskowe naszych Klientów w realizacji zadań bieżących.