Więcej  ›
09.02.2023 09 lutego 2023

Pracownik w Dziale Finansowo-Księgowym

Pracodawca: EDUPARTNERS Numer referencyjny: FK/01/23 Data publikacji: 17 stycznia 2023 Lokalizacja: Wołomin - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

ul. Graniczna 1, 05-200 Wołomin poszukuje osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: FK/01/23

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie sald kont bankowych w programie finansowo-księgowym, księgowanie raportów kasowych.
  • Sporządzanie przelewów.
  • Sprawdzanie rozrachunków, rozliczanie korekt, nadpłat. Współpraca z Działem Windykacji.
  • Bieżąca analiza kont księgowych.
  • Rejestracja umów.
  • Księgowanie dokumentów dotyczących sprzedaży.
  • Rozlicznie pracowników m.in. z zaliczek, delegacji.
  • Ewidencja faktur zakupu, przestrzeganie terminów spływu dokumentów dotyczących zobowiązań do księgowości. Terminowe regulowanie zobowiązań Spółki.
  • Zastępowanie pracownika zajmującego się kosztami, środkami trwałymi oraz kasą wewnętrzną Spółki w czasie jego nieobecności.
  • Przygotowywanie zestawień finansowych na bieżące potrzeby Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość.
  • Min. 3-letnie doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym.
  • Znajomość zagadnień rachunkowych oraz przepisów podatkowych w zakresie VAT oraz CIT.
  • Znajomość programu finansowo-księgowego ZSI UNISOFT będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów.
  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet w ramach ZFŚS.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego (programy szkoleniowe).

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (cv oraz list motywacyjny) na adres:

rekrutacja@edupartners.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: FK/01/23

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny) na potrzeby bieżącego procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez EDUPARTNERS Szkolenia i Doradztwo J. i K. Krawczyk Sp. J. zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r."

EDUPARTNERS – Szkolenia i Doradztwo J. i K. Krawczyk Sp. Jawna jest podmiotem wpisanym do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 5045.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych osobowych jest EDUPARTNERS Szkolenia i Doradztwo J. i K. Krawczyk Sp. J. z siedzibą w Chorzowie, ul. Stefana Batorego 48/310, 41-506 Chorzów. Adres do kontaktu: kontakt@edupartners.pl. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne, aby rozpatrzyć dokumenty aplikacyjne kandydata do pracy. Państwa dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez czas prowadzonego procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia ich przetwarzania, wycofania w dowolnym momencie wyrażonej zgody dot. przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.

Wyślij swoją kandydaturę

Niektóre telefony i tablety nie umożliwiają załączania plików tekstowych.
W takim przypadku radzimy skorzystać z komputera.
(* Wymagane pola)
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

EDUPARTNERS

Specjalizujemy się w usprawnianiu i projektowaniu procesów funkcjonujących w organizacji. Zwiększamy w ten sposób jej elastyczność ale przede wszystkim efektywność działań poprzez eliminację marnotrawstw, poprzez m. in. takie projekty jak: analizy pracy, modelowanie struktur organizacyjnych, czy audyt systemu wynagrodzeń. Oferujemy również doradztwo personalne w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, badania kompetencji (AC/DC) oraz budowanie modeli i profili kompetencyjnych.
Od ponad 15 lat w wspieramy branżę WOD.-KAN. we wdrożeniach projektów związanych z doradztwem organizacyjnym, doradztwem wspomagającym projektowanie oraz wdrożeń systemów zarządzania.