Więcej  ›
07.05.2024 07 maja 2024

Praktykant/-ka w Biurze Zarządu

Pracodawca: Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Numer referencyjny: 20180706BZ Data publikacji: 06 lipca 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Zadania:
  • Pomoc w pracach biurowych,
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych,
  • Wsparcie przełożonego w bieżącej pracy,
  • Inne czynności niezbędne do zapewnienia sprawnej organizacji pracy.

Wymagania

Oczekujemy:
  • Dobrej organizacji pracy, dokładności, skrupulatności,
  • Otwartości, sprawności w działaniu,
  • Umiejętności realizowania zadań pod presją czasu,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomości jęz. angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia w branży,
  • –Możliwość zatrudnienia po okresie praktyk.

Inne informacje

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść tutaj: https://ekocykl.org/informacja-o-danych-osobowych/), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym, prosimy o zawarcie określonych zgód w dokumentach rekrutacyjnych.

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. jest liderem w zakresie organizowania odzysku i recyklingu oraz edukacji ekologicznej w Polsce. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 15 lat aktywnie przyczyniając się do poprawy środowiska naturalnego. Od kilku lat wdrażamy praktyczne elementy gospodarki o obiegu zamkniętym i idei zero waste w drodze audytów, szkoleń, seminariów i konferencji.