Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista/Specjalistka ds. ochrony środowiska

Pracodawca: EKO-EKA Ewa Szymaniak Numer referencyjny: 2022/12/01 Data publikacji: 26 lipca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

  • obsługa kontrahentów w zakresie BDO, prowadzenie ewidencji odpadów i sprawozdawczości,
  • rozliczanie opłat za korzystanie ze środowiska,
  • sporządzanie raportów do KOBiZE,
  • bieżące doradztwo dotyczące ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Wymagania

  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami,
  • znajomość systemów BDO i KOBiZE,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz systematyczność,
  • znajomośc oprogramowania Darsoft do obsługi BDO będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ciekawą i kreatywną pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • samodzielność w działaniu,
  • wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • dogodną lokalizację biura firmy w niedużej odległości od Mostu Gdańskiego i Ronda S. Starzyńskiego.

Inne informacje

Przesyłane dokumenty aplikacyjne prosimy opatrzyć klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

EKO-EKA Ewa Szymaniak

Firma EKO-EKA oferuje doradztwo w ochronie środowiska oraz zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw pozwalającą spełnić przez nie wszelkie obowiązki środowiskowe.