Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Asystent/ka Biura Zarządu

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 242720 Data publikacji: 04 kwietnia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Audyty energetyczne
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa recepcji;
  • pomoc w obsłudze spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • udział w organizacji podróży służbowych;
  • dbałość o prawidłowy obieg informacji i dokumentów;
  • zarządzanie korespondencją;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • prowadzenie bieżących spraw administracyjnych;
  • obsługa pocztowo – kurierska;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • dbanie o wygląd recepcji i sekretariatu;
  • witanie i żegnanie gości;
  • raportowanie Dyrektorowi Biura Zarządu

Wymagania

Profil Kandydata/Kandydatki:

  • doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej;
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki administracyjne;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane kursy szkoleniowe z zakresu administracji biurowej;
  • doświadczenie w organizowaniu podróży służbowych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie  min. B1;
  • komunikatywność;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • ukierunkowanie na realizację celu.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.