Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 234004 Data publikacji: 23 stycznia 2024 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Transport: Pojazdy i sprzęt

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • zapoznanie z pracą Specjalisty ds. zdalnego wsparcia serwisowego;
  • udział w weryfikacji zgodności zgłoszonych usterek i awarii przekazywanych z innych komórek organizacji oraz bezpośrednio od klientów;
  • monitorowanie parametrów pracy stacji ładowania pojazdów elektrycznych w dedykowanych systemach oraz w sposób bezpośredni na stacji;
  • pomoc przy zdalnej diagnozie zgłoszonych usterek;
  • ewidencja usterek i awarii w systemach zarzadzania pracą serwisu;
  • raportowanie do Kierownika Działu Wsparcia Zdalnego.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • student/ka kierunku technicznych z obszaru elektryki, elektroniki, mechatroniki, elektrotechniki, automatyki, informatyki;
  • ​podstawy wiedzy z zakresu elektryki;
  • czytanie schematów elektrycznych i technicznych;
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1;
  • otwartość na zdobywanie wiedzy;
  • chęć rozwoju i nauki;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • doskonała organizacja pracy własnej.​​

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.