Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Kierownik Działu Kreatywnego

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 161995 Data publikacji: 24 czerwca 2022 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Zrównoważony handel, odpowiedzialny biznes

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • sprawowanie kreatywnego nadzoru nad projektami graficznymi przygotowywanymi przez zespół kreatywny (od koncepcji po publikacje);
  • zarządzanie komunikacją wizualną marek będących w portfolio organizacji i budowanie spójnej strategii działania;
  • tworzenie koncepcji, prowadzenie briefingów, planowanie działań i realizacja projektów kreatywnych wg wypracowanego standardu działania;
  • analizowanie założeń, budżetu i optymalizowanie projektu kreatywnego;
  • przygotowywanie wstępnych wariantów projektu grafiki oraz projektu multimedialnego;
  • konsultowanie i precyzowanie wybranego wariantu projektu oraz projektu multimedialnego z klientem wew. oraz zew.;
  • dobieranie środków i zasobów potrzebnych do realizacji założeń projektu grafiki oraz projektu multimedialnego,
  • weryfikowanie i nadzór realizacji projektów grafiki oraz projektów multimedialnych, pod kątem zgodności z założeniami na poszczególnych etapach jego tworzenia;
  • udział w przeprowadzaniu badań rynku;
  • kontakty i współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami;
  • organizacja i nadzór nad obowiązkami podległych zespołów, wsparcie merytoryczne, moderowanie aktywności i motywowanie pracowników;
  • doskonalenie własnych kompetencji oraz podległego zespołu;
  • reprezentowanie organizacji podczas audytów zewnętrznych i wewnętrznych;
  • tworzenie raportów, analiz oraz sprawozdań na temat procesów komunikacyjnych dla zarządu organizacji;
  • uczestniczenie i nadzór w opracowaniu budżet organizacji w części dotyczącej funkcjonowania obszaru PR;

Wymagania

Profil Kandydata:

  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze kreacji i designu oraz min. 3 lata na stanowisku kierowniczym;
  • znajomość obsługi pakietu ADOBE, w szczególności: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesing, Adobe XD, narzędzia do realizacji procesów kreatywnych;
  • znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi Google;
  • umiejętność długoterminowego planowania i organizacji pracy własnej oraz zespołów projektowych;
  • umiejętność kreowania i wyznaczania spójnych kierunków artystycznych;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2;
  • znajomość i zainteresowanie branżą e-mobility;
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność, kreatywność, zespołowość, orientacja biznesowa, determinacja w działaniu, otwarty umysł;
  • gotowość do ciągłego uczenia się, obserwacji trendów oraz nastawienie na rozwój kreacji artystycznych.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.