Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 169934 Data publikacji: 30 sierpnia 2022 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • zapewnianie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i ruchu linii produkcyjnej,
  • monitorowanie przebiegu prac i sprawności urządzeń,
  • przygotowywanie planów remontów w oparciu o analizę stanu technicznego linii produkcyjnych,
  • kontrola realizacji budżetu, nadzór nad powierzonym mieniem (maszyny, urządzenia, materiały i produkcja w toku),
  • odpowiedzialność za podległy park maszynowy, monitorowanie infrastruktury technicznej, opracowywanie harmonogramu okresowych przeglądów, technicznych, analiza przyczyn i skutków awarii, tworzenie planu napraw maszyn oraz linii produkcyjnych,
  • tworzenie raportów i nadzór nad dokumentacją maszyn,
  • zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy oraz nadzór,
  • nadzorowanie prac remontowych poszczególnych wykonawców,
  • utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi firmami serwisowymi,
  • optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu,
  • ścisła współpraca z działem produkcji.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • wykształcenie wyższe, techniczne;
  • min. 5 - letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale technicznym/utrzymaniu ruchu itd. w środowisku produkcyjnym;
  • praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • znajomość narzędzi/metod usprawniających procesy w branży produkcyjnej;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • umiejętność analizowania przyczyn wystąpienia awarii w maszynach i przygotowywanie planu naprawy;
  • biegła znajomość Pakietu MS Office (przede wszystkim Excel);
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • wysoki stopień samodzielności oraz nastawienie na cel;
  • rozwinięte kompetencje kierownicze.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.