Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Konstruktor mechanik

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 102495 Data publikacji: 12 lutego 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka, Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Transport: Pojazdy i sprzęt

Opis stanowiska

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej przekształtników energoelektronicznych;
  • Analizowanie i unowocześnianie rozwiązań konstrukcyjnych;
  • Projektowanie i wdrażanie nowych produktów i rozwiązań konstrukcyjnych;
  • Nadzór konstrukcyjny nad realizacją projektów.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechanika;
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i elektrotechniki;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji technicznej;
  • znajomość obsługi oprogramowania SolidWorks;
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;
  • kreatywność i skuteczna organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.