Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Konstruktor systemów elektronicznych

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 234427 Data publikacji: 26 stycznia 2024 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Transport: Pojazdy i sprzęt

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • projektowanie systemów elektronicznych w Altium Designer;
  • projektowanie płyt PCB w Altium Designer;
  • budowa, montaż, uruchamianie prototypów układów i systemów elektronicznych;
  • konfiguracja systemów elektronicznych;
  • konfiguracja systemów komunikacyjnych;
  • posługiwanie się przyrządami typu oscyloskop, multimetr, sondy pomiarowe;
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej szczególnie w środowisku Altium Designer;
  • sporządzanie zestawień, raportów i dokumentacji na potrzeby Zarządu.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne z zakresu elektryki/elektronik/elektromechaniki lub pokrewne;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - min. 1 rok;
  • znajomość szeregowych protokołów komunikacyjnych CAN/SPI/UART;
  • umiejętność tworzenia oraz aktualizacji dokumentacji technicznej szczególnie w środowisku Altium Designer;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy;
  • nastawienie na cel;
  • chęć rozwoju.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.