Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Mistrz produkcji

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 112003 Data publikacji: 21 maja 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem  procesu produkcyjnego,
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących planów produkcyjnych,
  • monitorowanie realizacji zadań produkcyjnych,
  • udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego,
  • przeprowadzanie szkoleń,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość współczesnych narzędzi wspomagających zarządzanie produkcją np. lean manufacturing, 5S - mile widzane,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość przyswajania wiedzy oraz adaptacji do zmian,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność analizy danych,
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • umiejętność zarządzania zespołem.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.