Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy manager produktu

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 110124 Data publikacji: 07 maja 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o stanie spraw i napotkanych trudnościach,
  • Przestrzeganie pisemnych procedur systemu zarządzania jakością,
  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy,
  • Identyfikacja i uwzględnianie zależności technicznych produktu w realizowanych projektach pod kontrolą doświadczonego Managera Produktu,
  • Weryfikacja postępów prac zespołów,
  • Wsparcie po kontrolą doświadczonego Managera Produktu przy opracowywaniu pytań i wyjaśnianie wątpliwości z klientami - dotyczy zarówno zapytań komercyjnych i przetargów publicznych,
  • Wsparcie w opracowywaniu dokumentacji ofertowej,
  • Wsparcie w zarządzaniu Backlogiem Produktu,
  • Prowadzenie prezentacji produktowych,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów serwisowych,
  • Generowanie wymagań funkcjonalnych na podstawie wymagań biznesowych,
  • Raportowanie dyrektorowi biura rozwoju oprogramowania.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki o profilu informatycznym lub pokrewne),
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na rozwój i efektywną współpracę w dynamicznym środowisku pracy.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.