Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Młodszy/a specjalista/ka ds. dokumentacji projektowej

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 122344 Data publikacji: 18 sierpnia 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • wsparcie Koordynatora / Kierownika Projektu w zakresie:
    - przygotowywania dokumentacji projektowej;
    - prowadzenia repozytorium;
    - obsługi korespondecji związanej z działalnością projektową;
  • raportowanie do dyrektora biura realizacji kontraktów.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe, mile widziane kierunki techniczne, administracja;
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • dbałość o detale, wysoki poziom jakości prowadzonych i tworzonych dokumentów;
  • sumienność, zaangażowanie;
  • komunikatywność i swoboda w relacjach międzyludzkich;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.