Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. jakości

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 125286 Data publikacji: 15 września 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zaplanowanych odbiorów dostaw komponentów pod względem jakościowym;
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych;
  • kontrolowanie procesu produkcji i wyrobu gotowego;
  • realizacja powierzonych zadań i zleconych prac przez Kierownika Działu Jakości;
  • sporządzanie raportów jakościowych z wykonanych odbiorów jakościowych;
  • asystowanie w nadzorze nad działaniami korygującymi przeprowadzanymi po reklamacjach i zidentyfikowanych niezgodnościach;
  • bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP;
  • monitorowanie wskaźników jakości produktów;
  • prowadzenie dokumentacji Działu Jakości;
  • współudział w audytach wewnętrznych oraz od Klientów;
  • raportowanie Kierownikowi Działu Jakości.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości - mile widziane;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
  • znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystywania narzędzi Lean management;
  • uprawnienia SEP min. do 1 kV lub otwartość na ich uzyskania;
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego - mile widziana;
  • umiejętność obsługi Pakietu Microsoft Office;
  • sumienność oraz doskonała organizacja pracy własnej, podzielność uwagi.
  • spostrzegawczość i dokładność.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.