Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. Obiegu Dokumentów

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 239464 Data publikacji: 08 marca 2024 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Energia: Audyty energetyczne
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesem obiegu dokumentów finansowo-księgowych, w tym, weryfikację poprawności dokumentów pod kątem formalno-rachunkowym;
  • wsparcie w opisywaniu i egzekwowanie prawidłowego obiegu dokumentacji w spółce;
  • przygotowywanie danych do sporządzenia raportów wewnętrznych oraz innych zestawień;
  • zakładanie kont dostawców i odbiorców w systemie ERP oraz aktualizowanie danych kontrahentów;
  • wykonywanie kontroli w ramach wewnętrznego systemu kontroli;
  • inne polecenia Przełożonego.

Wymagania

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w pracy z dokumentacją księgową;
  • wykształcenie wyższe preferowane w zakresie księgowości, ekonomii, rachunkowości;
  • znajomość ustawy o rachunkowości mile widziana;
  • obowiązkowość, pracowitość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.