Więcej  ›
06.05.2024 06 maja 2024

Specjalista ds. ofert sprzedażowych

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 154645 Data publikacji: 02 maja 2022 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny

Opis stanowiska

Specjalista ds. ofert sprzedażowych z jęz. angielskim / niemieckim / hiszpańskim

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych rynków zbytu poprzez monitorowanie zmian zachodzących na dynamicznie rozwijającym się rynku dotyczącym infrastruktury ładowania przeznaczonej dla rynku autobusowego, ogłaszanych postępowań przetargowych;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • przygotowanie wymaganej dokumentacji w postępowaniach przetargowych, ofertach komercyjnych oraz indykatywnych;
  • ścisła współpraca z innymi działami, w tym technicznymi w celu przygotowania niezbędnych elementów oferty;
  • sprzedaż produkowanych przez Spółkę urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych;
  • utrzymywanie kontaktów z Zamawiającymi poprzez monitorowanie planów poszczególnych firm pod kątem planowanych kierunków rozwoju i związanych z tym potencjalnego zapotrzebowania na produkty i usługi znajdujące się w portfolio spółki;
  • opieka nad klientem pod kątem jego bieżących potrzeb produktowych, utrzymywanie relacji handlowych.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • bardzo dobra znajomość języka: angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, min. na poziomie C1;
  • doświadczenie w zakresie przygotowywania ofert handlowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu z dużą ilością dokumentacji;
  • skrupulatność i umiejętność szybkiej analizy tekstu;
  • odpowiedzialność i wysoki poziom zaangażowania;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.