Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. organizacji szkoleń i rozwoju

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 112218 Data publikacji: 25 maja 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • monitorowanie potrzeb szkoleniowych w różnych jednostkach przedsiębiorstwa;
  • zapewnianie oczekiwanej wartości merytorycznej szkoleń;
  • organizowanie i przeprowadzanie szkoleń;
  • dbanie o prawidłowy przebieg realizowanych projektów szkoleniowych;
  • przygotowywanie raportów i ocenianie efektywności szkoleń;
  • współpraca z firmami doradztwa personalnego i firmami szkoleniowymi oraz świadczącymi usługi diagnozy potencjału personelu;
  • koordynowanie projektów wdrożeniowych i doradczych na różnych etapach;
  • wsparcie w innych bieżących projektach związanych z realizacją szkoleń;
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych opracowanych przez trenerów;
  • organizowanie przedsięwzięć personalnych mających na celu integracje, team building;
  • znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie;
  • raportowanie do Dyrektora HR

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne;
  • min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu i/lub organizacji szkoleń/warsztatów, konferencji, eventów rozwojowych oraz współpracy z firmami szkoleniowymi, uczelniami;
  • umiejętność planowania i zarządzania projektami rozwojowymi;
  • doświadczenie w nawiązywaniu współpracy z firmami szkoleniowymi, doradczymi, coachingowymi;
  • kompetencje komunikacyjne i organizacyjne;
  • umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • dobra znajomość MS Office (PowerPoint, Word, Excel);
  • praca w zespole, samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu;
  • dokładność i staranność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • otwartość na wyzwania oraz elastyczność w zakresie pracy i obowiązków (różnorodność projektów);
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziany certyfikat trenera

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.