Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Specjalista ds. projektowania

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 104369 Data publikacji: 08 marca 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

  • udział w pracach projektowych nad dokumentacją branży elektrycznej;
  • przedstawianie do akceptacji propozycji rozwiązań materiałowo-technicznych oraz zmian w dokumentacji projektowej;
  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej;
  • współpraca z innymi osobami funkcyjnymi Działu Ofertowania i Kosztorysowania Projektów Budowlanych oraz pozostałych komórek organizacyjnych Firmy, w zakresie realizacji projektów budowlanych;
  • umiejętność pozyskiwania danych wyjściowych do projektowania;
  • prowadzenie uzgodnień, dotyczących opracowywanej dokumentacji projektowej z przedstawicielami administracji oraz innymi podmiotami w zakresie niezbędnym do realizacji prac projektowych.

Wymagania

  • wykształcenie: elektroenergetyka (lub pokrewne);
  • doświadczenie w pracach projektowych branży elektrycznej;
  • znajomość branży budowlanej;
  • wiedza w zakresie niezbędnym do przygotowywania wycen i kalkulacji robót budowlanych;
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość MS Office i programów wspomagających projektowanie w budownictwie (AutoCad);
  • prawo jazdy kat. B.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.