Więcej  ›
01.05.2024 01 maja 2024

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży i rozwoju biznesu

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 114201 Data publikacji: 11 czerwca 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Analiza rynku i poszukiwanie możliwości dotarcia do klientów na rynku polskim i zagranicznym w sektorze morskim – przygotowanie planu działania,
  • Monitorowanie trendów oraz informacji rynkowych w zakresie rozwoju innowacji w gospodarce morskiej,
  • Organizowanie spotkań biznesowych oraz promocja produktów i usług,
  • Prezentacje oraz doradztwo w zakresie produktów, usług oferowanych przez firmę Ekoenergetykę-Polska S.A.,
  • Budowanie i utrzymanie długoterminowych relacji z klientami, partnerami, uczelniami, samorządami,
  • Uczestnictwo w tworzeniu ofert techniczno-handlowych,
  • Realizacja celów biznesowych,
  • Ścisła współpraca z zespołami doradztwa tech.- handlowego, sprzedaży, zarządzania produktami w firmie,
  • Udział w targach, konferencjach oraz szkoleniach,
  • Raportowanie swoich działań i wyników do Dyrektora Sprzedaży oraz Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (warunek konieczny),
  • Znajomość potrzeb biznesowych sektora morskiego (warunek konieczny),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, każdy inny język mile widziany,
  • Zainteresowanie trendami w branży e-mobility,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Umiejętności prezentacji, prowadzenie spotkań biznesowych,
  • Determinacja w dążeniu do celu,
  • Komunikatywność, zespołowość, otwarty umysł, nastawienie na cel, a także na rozwój własnych umiejętności,
  • Gotowość do częstych podróży,
  • Prawo jazdy kat. B.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.