Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. zamówień publicznych

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 234295 Data publikacji: 25 stycznia 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji przetargowej;
  • kompleksowa obsługa postępowania publicznego po stronie Wykonawcy;
  • przygotowanie oferty przetargowej oraz prowadzenie procesu przetargowego zgodnie z obowiązującym prawem i wytycznymi zamawiających;
  • sprawowanie kontroli nad formalno-prawną prawidłowością dokumentów w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego;
  • archiwizacja dokumentów przetargowych, składanych ofert;
  • inne zadania o charakterze administracyjnym w zakresie ofertowania;
  • ścisła współpraca z zespołem prawnym, ds. ofertowania i działem technicznym.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe - preferowane prawo lub administracja publiczna;
  • mile widziane studia podyplomowe z zamówień publicznych​;
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych, doświadczenie w przygotowywaniu przetargów po stronie wykonawcy;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • zdolności analityczne, umiejętność pracy z dużą ilością dokumentów;
  • sprawne posługiwanie się słowem pisanym tzw. „lekkie pióro ”;
  • umiejętność organizacji pracy, systematyczność, nastawienie na realizację celów;
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole;
  • oferujemy możliwość pracy zdalnej dla osób spoza Zielonej Góry.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.