Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Монтажник

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 147670 Data publikacji: 10 marca 2022 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny

Opis stanowiska

Опис вакансії:

  • монтування елементів та деталей згідно наданих схем конструкцій;
  • ручна робота – складання металевих корпусів;
  • механічне складання деталей;
  • свердління отворів за допомогою ручної або настільної дрельки, нарізка, шліфування та приготування матеріалів для подальшої обробки;
  • Зарплата від 3 900 злотих брутто

Wymagania

Вимоги до кандидата:

  • загальний досвід у монтажній праці;
  • мануальні навички;
  • готовність працювати в дві зміни;
  • вміння роботи з інструментами, електроінструментами;
  • уміння працювати в команді;
  • бажання працювати.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.