Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska w Dziale Projektów

Pracodawca: Ekolog sp. z o.o. Numer referencyjny: 01 04 2023 Pr Data publikacji: 04 maja 2023 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (okres próbny 3 m-ce, umowa na czas określony) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji i wniosków o wydanie decyzji z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami oraz gospodarki wodnej, emisji do powietrza

  • Udział w procedurach uzyskiwania decyzji środowiskowych dla klientów

  • Udział w tworzeniu dokumentów strategicznych na rzecz jednostek administracji publicznej

  • Monitorowanie zmian przepisów prawa ochrony środowiska i powiązanych

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne

  • Doświadczenie w zawodzie, szczególnie mile widziane doświadczenie w gospodarce odpadami

  • Dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi, w szczególności pakietu Office (Word, Excel)

  • Umiejętność obsługi programu Operat FB będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie ochrony środowiska, prawa i administracji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Benefity (dofinansowanie zajęć sportowych, opieki medycznej)

Ekolog sp. z o.o.

Ekolog sp. z o.o. jest firmą doradczą w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska, wykonującą projekty na rzecz jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców.W naszym zespole pracują specjaliści z każdej dziedziny: ochrony przyrody, gospodarki wodno-ściekowej, ochrony powietrza, emisji hałasu oraz gospodarki odpadami.