Więcej  ›
15.05.2024 15 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Ekologus Sp. z o.o. Numer referencyjny: 17/03/IB/IKZ Data publikacji: 17 marca 2017 Lokalizacja: Bielsko-Biała - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa na zastępstwo Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Gleba i ziemia: Hydrogeologia
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Samodzielne wykonywanie dokumentacji środowiskowych, w tym min. raportów OOŚ, KIP, operatów wodnoprawnych, wniosków w zakresie gospodarki odpadami oraz badań hydrologicznych.
  • Wyjazdy do Klientów w celu prezentacji usług firmy oraz sporządzanie analizy potrzeb,
  • Przygotowywanie ofert

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska,
  • Min. 5-letnie doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu dokumentacji środowiskowych, a nie opiniowaniu,
  • Doświadczenie w prowadzeniu uzgodnień z organami administracji,
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do 31 marca 2017 r.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Ekologus Sp. z o.o.

Firma EKOLOGUS HAMILTON (Ekologus Sp. z o.o.) zajmuję znaczącą pozycję na rynku Polski jako:
  • Profesjonalny ekspert w zakresie przygotowywania specjalistycznych dokumentacji, niezbędnych do uzyskania pozwoleń czy decyzji administracyjnych.
  • Doradca, który potrafi interpretować prawo w zakresie ochrony środowiska oraz wyniki badań, które wiążą się z konsekwencjami czy to prawnymi czy inwestycyjnymi.
  • Wsparcie techniczno-inżynierskie w przypadku awarii w zakładzie (prewencja i zestawy awaryjne, sorbenty) w przypadku spowodowania przez zakład szkody w środowisku – prowadzenie działań naprawczych w środowisku.
  • Firma szkoleniowa, mająca swoich wykładowców jak i pozyskanych specjalistów z rynku.

Wykorzystując w działaniu zdobytą wiedzę, wieloletnie doświadczenie - od 1989 roku oraz profesjonalną kadrę inżynierską, jesteśmy wsparciem dla Naszych Klientów w zarządzaniu procesami ochrony środowiska, uwzględniając ich potrzeby i wymagania prawne.

Oferujemy: doradztwo i opracowania dokumentacji z zakresu ochrony środowiska, raporty o oddziaływaniu inwestycji na środowisko, analizy ryzyka środowiskowego, pozwolenia zintegrowane, wnioski o wydanie pozwoleń i inne dokumentacje specjalistyczne dla przedsiębiorstw oraz dla administracji.