Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Inżynier budowy w dziale inwestycji

Pracodawca: Ekookna S.A. Numer referencyjny: 165356 Data publikacji: 13 lipca 2021 Lokalizacja: Kornice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Kontrolę robót budowlanych pod nadzorem dziełu inwestycji
  • Wykonywanie obmiarów robót
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Prowadzenie i porządkowanie korespondencji budowy i spraw formalnych

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne budowlane lub wyższe (inżynier budownictwa, inżynier ochrony środowiska)
  • Posiadasz doświadczenie w budownictwie

Oferujemy

Pracując u nas, możesz liczyć na:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
  • Pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Prywatną opiekę medyczną

Ekookna S.A.

Szukasz dobrej pracy na jasnych warunkach w stabilnej firmie? Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie, zorganizowany dojazd do zakładu, szereg bonusów dla zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, nowoczesny park maszynowy oraz przyjazna, pełna wsparcia atmosfera to elementy szczególnie cenione przez naszych pracowników.
Przekonaj się sam – dołącz do Eko-Okna!