Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Elektryk/elektromonter instalacji fotowoltaicznej - całe Niemcy

Pracodawca: EKT Instal Sp. z o. o. Numer referencyjny: 192657 Data publikacji: 27 marca 2024 Lokalizacja: Mielec - Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

  • elektryk / elektromonter instalacji fotowoltaicznej na budynkach przemysłowych i ewentualnie  indywidualnych
  • mocowanie oznaczeń, pomiar na dachu zgodnie z przepisami

Wymagania

  • Wymagana znajomość języka niemieckiego - prosta komunikatywność do kontaktów z kontrahentem
  • Własny samochód na wyjazd
  • Dokumenty potwierdzające możliwość pracy w branży: świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe wysokościowe, certyfikaty, kursy
  • Znajomość planów, schematów elektrycznych, doświadczenie  z zakresu fotowoltaiki,  elektrotechniki oraz projektów przemysłowych
  • prace na wysokości  do 15 m​​

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ilość godzin pracy w tygodniu: 50-60 godz.
  • Praca od poniedziałku do piątku możliwe soboty - umowę o pracę, zlecenie na polskich warunkach, lub umowa współpracy (działalność gospodarcza)
  • Opłacone zakwaterowanie przez firmę
  • Zwrot kosztów paliwa w przypadku jazdy swoim samochodem
  • Wynagrodzenie na umowie B2B płatne w systemie 14/14
  • Wynagrodzenie na umowie o pracę płatne do 10-ego każdego m-ca
  • Bonus 100 € za polecenie pracownika

EKT Instal Sp. z o. o.

Firma EKT Instal Sp. z o.o. działająca jako podmiot wpisany do rejestru spółek prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje pracownika na stanowisko: