Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Monter instalacji fotowoltaicznej

Pracodawca: EKT Instal Sp. z o. o. Numer referencyjny: 151611 Data publikacji: 25 stycznia 2023 Lokalizacja: Steinenbronn - Zagranicą Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Elektryk/monter instalacji fotowoltaicznej w domkach jednorodzinnych oraz elektryki w mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej.

Wymagania

  • Wymagana znajomość języka niemieckiego - prosta komunikatywność
  • Własny samochód na wyjazd
  • Dokumenty potwierdzające możliwość pracy w branży: świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe wysokościowe, certyfikaty, kursy
  • Znajomość planów, schematów elektrycznych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ilość godzin pracy w tygodniu: 42-50 godz.
  • Praca od poniedziałku do piatku- umowę o pracę na polskich warunkach, lub umowa współpracy (działalność gospodarcza)
  • Opłacone zakwaterowanie przez firmę
  • Zwrot kosztów paliwa w przypadku jazdy swoim samochodem
  • Wynagrodzenie na umowie B2B płatne w systemie 14/14
  • Wynagrodzenie na umowie o pracę płatne do 10-ego każdego msc
  • Bonus 100 € za polecenie pracownika

EKT Instal Sp. z o. o.

Firma EKT Instal Sp. z o.o. działająca jako podmiot wpisany do rejestru spółek prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje pracownika na stanowisko: