Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. ESG

Pracodawca: Elemental Holding S.A. Numer referencyjny: Specjalista ds. ESG/09_2022 Data publikacji: 27 września 2022 Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w procesie raportowania niefinansowego Grupy Kapitałowej, w tym wsparcie merytoryczne dla lokalnych koordynatorów odpowiedzialnych za przygotowanie danych
  • Opracowanie materiałów merytorycznych, w tym dokumentów wewnętrznych, na potrzeby przygotowania raportu niefinansowego
  • Aktywne uczestnictwo przy wdrożeniu strategii ESG oraz raportowanie jej realizacji
  • Monitorowanie trendów rynkowych i międzynarodowych wytycznych w zakresie ESG, zrównoważonego rozwoju oraz taksonomii
  • Realizacja projektów promujących cele zrównoważonego rozwoju w Grupie
  • Wsparcie w zakresie wprowadzanych projektów CSR w różnych obszarach firmy

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Wykształcenie wyższe, mile widziane w następujących kierunkach: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ESG, CSR lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość regulacji z zakresu raportowania niefinansowego oraz trendów ESG
• Umiejętność obsługi narzędzi z rodziny MS Office (Word, Excel), lekkie pióro
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
• Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej oraz prowadzenia projektów w zespołach

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i aktywnie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
  • Pracę w zespole doświadczonych ludzi z pasją, którzy uwielbiają dzielić się wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne i komfortowe przestrzenie biurowe
  • Pakiet benefitów

Inne informacje

Zachęcamy do zapoznania z profilem pracodawcy Grupy Elemental Holding, gdzie zamieszczone są aktualne oferty pracy:

Elemental Holding S.A.

Grupa Elemental Holding jest producentem strategicznych dla gospodarki surowców, pozyskiwanych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska, m.in. poprzez przetwarzanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, katalizatorów, obwodów drukowanych oraz metali nieżelaznych. Grupa jest aktualnie obecna w 15 krajach świata na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Elemental Holding Group is a manufacturer of economically strategic raw materials sourced in a sustainable and environment-friendly way, including through the processing of waste electrical and electronic equipment (WEEE), catalyst converters, printed circuit boards (PCBs) and non-ferrous metals. The Group is present in 15 countries across three continents: Europe, Asia and North America.